New Products Pro Fountain 2017

تولیدات جدید ما در آبنمای حرفه ای 2017 :

دوست داریم با محصولات جدید ما که با ابتکار و ایده هایی مبتکرانه صورت گرفته است این شور و شوق را در شما ایجاد کنیم تا با ما در ساخت جلوه های زیبا از نمایش آب همراه شوید .

Water Screen Nozzle

نازل واتر اسکرین

این نازل برای تولید یک پرده ابی می تواند یک پرده از اب به قطر 15 متر راتولید نماید و می تواند صفحه مناسبی را  برای پخش و نمایش لیزر و یا ویدیو و تصویر برروی سطح آن باشد

اطلاعات بیشتر ...

 

Spotlux LED

نازل چراغ پرولوگس IP68

این چراغ ال ای دی بسیار حرفه ای برای آبنما های بزرگ با نور پردازی حرفه ای طراحی شده و از بهترین قطعات و تکنولوزی موجود در دنیا ساخته و تولید می گردد قابل ذکر است  این چراغ می تواند با حجم نوری 2700 لومن با زاویه لنز 11و 29 درجه و محفظه بادرجه حفاظتی IP68  از مواد استیل 316 .

اطلاعات بیشتر ...

 

Dry Deck Nozzle

نازل کف خشک

این نازل‌ها برای استفاده در آبنماهای خشک طراحی شده است و خروجی آنها همانند خروجی نازل کومت به صورت میله‌ای از آب می‌باشد. این آبنمای زیبا که فواره‌های آن از دل سنگ فرش‌ها آب را به سمت بالا پرتاب می‌کند، می‌تواند نگاه جستجوگر هر بیننده و عابری را به خود جلب کند و به سوی خود فراخواند تا لحظاتی را به تماشایش اختصاص دهد و محیطی برای سرگرمی و بازی با آب را مخصوصا برای کودکان بوجود آورد. در شب نیز با روشن شدن چراغ‌های فواره‌ها زیبایی این آبنما چندین برابر می‌شود.

اطلاعات بیشتر ...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Upcoming Products Pro Fountain

تولیدات ما در آینده نزدیک آبنمای حرفه ای:

دوست داریم با محصولات جدید ما که با ابتکار و ایده هایی مبتکرانه صورت گرفته است این شور و شوق را در شما ایجاد کنیم تا با ما در ساخت جلوه های زیبا از نمایش آب همراه شوید .

Switch VarioNozzle

نازل سویچ وریو

برای به وجود آمدن یک جنب و جوش زیبا در فواره ها می توان از سیستم شیر سوئیچ متغییر استفاده کرد. این سوئیچ آب امکان قطع و وصل سریع را بدون تغییر و یا افت فشار در خروجی نازل را دارد که قابلیت نصب شدن یک فواره مناسب را می شود که شباهت زیادی به کارکرد شیر برقی دارد ولی با خروجی و کیفیت و کنترل بیشتر

اطلاعات بیشتر ...

 

Multi Directionaly

نازل مولتی دایرکشنال

توضیحات : اين نازل می تواند آب در جهت های محور X , محور Y پرتاب کند که می توان افکتهای زیبا را از ان به وجود آور که بیشتر آبنماها ی موزیکال که دردنیا معروف از این نوع نازل است فاده میکنند . این نازل دارای یک برنامه نرم افزاری می باشد که کارگردان می تواند آب را به رقص و حرکت در آورد .

اطلاعات بیشتر ...

 

 

 

آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت