.Decorative Fountain «
معماران ساختمان جهت تسکین روح انسان‌ها المانی از آب که مایع حیاط و زندگی است را در محیط اطراف ما ایجاد می‌کنند چرا که در زندگی ما نیاز ‌چنین المان‌هایی جهت آرامش روح احساس می‌شود. اگر بخواهید،شما طراح خواهید شد و صدای دل نواز و حرکت زیبای آب را با محصولات ما به محیط خانه و کار خواهید آورد و آن را به راحتی در داخل و خارج ساختمان نصب خواهید کرد و از ایجاد چنین فضایی لذت خواهید برد چون معمار این فضای زیبا خودتان هستید.
 

آبنماهای المانی بزرگ (استیل و سنگ)
در این نوع آبنماها با ترکیب هنر مجسمه سازی که بیشتر از جنس استیل و بتون ساخته می شود که الهام گرفته از نوع معماری آن منطقه می باشد در میادین اصلی به عنوان یک نماد نصب می شود .
 آبنماهای شیشه ای
جریان آب همیشه زیبا بوده است که با جریان و حرکت آب بر روی شیشه و کریستال و سطوح لغزنده چند برابر می شود که ما آن را در یک قاب و تابلوی زیبا برای فضاهای شما ارئه می کنیم .
 آبنماهای دکوری فضاهای داخلی
ما دوست داریم جریان و صدای آب را حتی در فضای داخلی محل زندگی تان داشته باشید تا با آن فضاهای خانه و کاری تان را زینت ببخشید و روح زندگی و شادابی را در آنجا بیشتر پدید آورید .
 آبنماهای دکوری فضاهای باز 
در طراحی فضا های بیرونی معماران و طراحان در قسمتی از طراحی هایشان به آبنماهای زیبا اختصاص می دهندکه ما این نوع محصولات را برای فضاهای شما آماده و  ارائه می نمائیم  .

Design Landscape


عکس هایی از آبنما در منظره‌های زیبا برای آشنایی مهندسین معماری و طراحی : برای لذت بردن از محیط اطراف زندگی  باید توسط هنر و سلیقه مان به آن روح و زیبایی ببخشیم که این هم به اندازه آشنایی ما از هنر معماری، رنگ شناسی و مصالح وابسته است و یا نیاز به وقت و هزینه جهت تکرار طرح ها دارد ...

Kifex 2013


مقدم شما عزیزان را در ..... نمایشگاه بین المللی استان .... از تاریخ --/--/--تا --/--/--واقع در ......... سالن...... گرامی میدارد.

با عضویت در سایت تخفیف در خرید و ارسال خبرنامه

ویدیو از آبنما و فضاهای آبی

Water FalL-UFO-Chasing 

سوال و پاسخ در مورد آبنما


 

 

آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021