.Decorative Fountain «
معماران ساختمان جهت تسکین روح انسان‌ها المانی از آب که مایع حیاط و زندگی است را در محیط اطراف ما ایجاد می‌کنند چرا که در زندگی ما نیاز ‌چنین المان‌هایی جهت آرامش روح احساس می‌شود. اگر بخواهید،شما طراح خواهید شد و صدای دل نواز و حرکت زیبای آب را با محصولات ما به محیط خانه و کار خواهید آورد و آن را به راحتی در داخل و خارج ساختمان نصب خواهید کرد و از ایجاد چنین فضایی لذت خواهید برد چون معمار این فضای زیبا خودتان هستید.
 

آبنماهای المانی بزرگ (استیل و سنگ)
در این نوع آبنماها با ترکیب هنر مجسمه سازی که بیشتر از جنس استیل و بتون ساخته می شود که الهام گرفته از نوع معماری آن منطقه می باشد در میادین اصلی به عنوان یک نماد نصب می شود .
 آبنماهای شیشه ای
جریان آب همیشه زیبا بوده است که با جریان و حرکت آب بر روی شیشه و کریستال و سطوح لغزنده چند برابر می شود که ما آن را در یک قاب و تابلوی زیبا برای فضاهای شما ارئه می کنیم .
 آبنماهای دکوری فضاهای داخلی
ما دوست داریم جریان و صدای آب را حتی در فضای داخلی محل زندگی تان داشته باشید تا با آن فضاهای خانه و کاری تان را زینت ببخشید و روح زندگی و شادابی را در آنجا بیشتر پدید آورید .
 آبنماهای دکوری فضاهای باز 
در طراحی فضا های بیرونی معماران و طراحان در قسمتی از طراحی هایشان به آبنماهای زیبا اختصاص می دهندکه ما این نوع محصولات را برای فضاهای شما آماده و  ارائه می نمائیم  .

Design Landscape


عکس هایی از آبنما در منظره‌های زیبا برای آشنایی مهندسین معماری و طراحی : برای لذت بردن از محیط اطراف زندگی  باید توسط هنر و سلیقه مان به آن روح و زیبایی ببخشیم که این هم به اندازه آشنایی ما از هنر معماری، رنگ شناسی و مصالح وابسته است و یا نیاز به وقت و هزینه جهت تکرار طرح ها دارد ...

Kifex 2013


مقدم شما عزیزان را در ..... نمایشگاه بین المللی استان .... از تاریخ --/--/--تا --/--/--واقع در ......... سالن...... گرامی میدارد.

با عضویت در سایت تخفیف در خرید و ارسال خبرنامه

ویدیو از آبنما و فضاهای آبی

Water FalL-UFO-Chasing 

سوال و پاسخ در مورد آبنما


 

 

 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.