« WATER SPACES (Lakes & Gardens & Waterfall)
آب در باغ‌ها، پارک‌ها و اطراف شما تحت عنوان فضاهای آبی می‌تواند یک منبع شادی و نشاط برای شما باشد و باعث ‌شود تا با تماشای این گونه فضاها از زندگی لذت بیشتری ببرید. دنیای شگفت انگیز آب می‌تواند ساده و آسان در هر فضایی پدیدار شود و شما را به رویاها ببرد وبه روح و جسم شما آرامش بخشد. با ما در یک سفر رویایی همراه شوید تا در لحظه زندگی کنید و از این فضاهای آبی لذت ببرید.
 

برای آشنایی با معروفترین فضای آبی و آبنما های داینامیک دنیا که می توان به طراحی های زیبا در آنها اشارهکرد همراه توضیح و تصاویری از این پروژه ها در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

شامل آبنما های شناور و خشک در باغ، برکه، آبراهه و آبشار می باشد با ارائه طرح های زیبا و با استفاده از سیستم های جدید الکترونیکی و مکانیکی   ارائه می شود.

آبنماهای شناور و خشک در باغ، برکه، آبراهه و آبشار می باشد که با محصولاتی مانند پکیج آبنمای آماده، انواع نازلها، پمپ‌ها با طراحی، تکنولوژی و  مواد مناسب  ارائه می گردد.

گروه R&D سعی کرده طرح های مناسب جهت پروژه ها طراحی کند و در این راستا تلاش می کند تا با ایده های جدید و همراه با تکنولوژی روز  محصولات جدیدی را ابداع و ارائه نماید .


Catalogue 2016


کاتالوگ 2016شامل محتویات نازل ها و پکیج های آبنما همراه با توضیحات و جدول محاسباتی و ابعاد و نوع کارکرد محصولات با دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده است.

Projects 2015


پروژه لواسان: مشاوره جهت طراحی و نصب و راه اندازی 9 عدد لمینر استیل 8mm به همراه 5 شوتر آبشار.

ساخت  محصول جدید نازل شوتر آبشار.

ساخت  محصول جدید نازل لمینر استیل 8mm.

Water FalL-UFO-Chasing 

لمینر

متعلقات

چراغ استخری IP68

آبشار

www.fountain.ir/fa/index.php?dep=product&do=show_cat&cat_id=31

پمپ آبنما و آبشار

www.fountain.ir/fa/index.php?dep=product&do=show_cat&cat_id=16

فیلتر UV

فیلتر بیولوژی

برکه

 

آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021