« WATER SPACES (Lakes & Gardens & Waterfall)
آب در باغ‌ها، پارک‌ها و اطراف شما تحت عنوان فضاهای آبی می‌تواند یک منبع شادی و نشاط برای شما باشد و باعث ‌شود تا با تماشای این گونه فضاها از زندگی لذت بیشتری ببرید. دنیای شگفت انگیز آب می‌تواند ساده و آسان در هر فضایی پدیدار شود و شما را به رویاها ببرد وبه روح و جسم شما آرامش بخشد. با ما در یک سفر رویایی همراه شوید تا در لحظه زندگی کنید و از این فضاهای آبی لذت ببرید.
 

برای آشنایی با معروفترین فضای آبی و آبنما های داینامیک دنیا که می توان به طراحی های زیبا در آنها اشارهکرد همراه توضیح و تصاویری از این پروژه ها در لینک زیر قابل مشاهده می باشد.

شامل آبنما های شناور و خشک در باغ، برکه، آبراهه و آبشار می باشد با ارائه طرح های زیبا و با استفاده از سیستم های جدید الکترونیکی و مکانیکی   ارائه می شود.

آبنماهای شناور و خشک در باغ، برکه، آبراهه و آبشار می باشد که با محصولاتی مانند پکیج آبنمای آماده، انواع نازلها، پمپ‌ها با طراحی، تکنولوژی و  مواد مناسب  ارائه می گردد.

گروه R&D سعی کرده طرح های مناسب جهت پروژه ها طراحی کند و در این راستا تلاش می کند تا با ایده های جدید و همراه با تکنولوژی روز  محصولات جدیدی را ابداع و ارائه نماید .


Catalogue 2016


کاتالوگ 2016شامل محتویات نازل ها و پکیج های آبنما همراه با توضیحات و جدول محاسباتی و ابعاد و نوع کارکرد محصولات با دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده است.

Projects 2015


پروژه لواسان: مشاوره جهت طراحی و نصب و راه اندازی 9 عدد لمینر استیل 8mm به همراه 5 شوتر آبشار.

ساخت  محصول جدید نازل شوتر آبشار.

ساخت  محصول جدید نازل لمینر استیل 8mm.

Water FalL-UFO-Chasing 

لمینر

متعلقات

چراغ استخری IP68

آبشار

www.fountain.ir/fa/index.php?dep=product&do=show_cat&cat_id=31

پمپ آبنما و آبشار

www.fountain.ir/fa/index.php?dep=product&do=show_cat&cat_id=16

فیلتر UV

فیلتر بیولوژی

برکه

 

 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.