محصولات

استند شیشه ای

ریزش ملایم و پیوسته آب بر روی شیشه می تواند بیانگر لغزش و حرکت آب بر روی سنگ های رودخانه و آبشار در طبیعت باشد. با داشتن یک استند شیشه ای می توانید حرکت آب در آبشارها را تداعی کنید و در محیط خانه و. . .


نمایش محصول

آبنمای رشته ای

با این محصول ریزش قطره ای و آرام آب از ارتفاعات بلند و دویدن آب را نظاره گر باشید . آبنمای رشته ای در اندازه و اشکال مختلف می تواند به صورت آبنمای مدرن و زیبا بدون ریزش آب در اطراف و تر کردن محیط، . . .


نمایش محصول

آبنمای سنگی

شکل این نوع آبنما از زمان های دور تا به امروز زیبایی خود را داشته و دارد. این نوع آبنما از جنس سنگ یا سیمان ساخته می شود. قابلیت نصب سریع و زیبایی در سادگی آن باعث انتخاب و نصب در بسیاری از مکان ها. . .


نمایش محصول

کانتر

این نوع آبنما قابلیت نصب در محیط داخلی خانه, اداره و ... را داراست. حرکت آرام آب بر روی سنگ صدای دلنشینی را در محیط به وجود می آورد. شما میتوانید با کمترین هزینه از این نوع آبنما بهره مند شده و طبی. . .


نمایش محصول

STON WALL FOUNTAIN2

آبنما استندی (ایستاده) آبنماهای استندی، آبشار را به منزل یا محیط کارتان می‌آورد و حرکت جادویی آب بر سطوح شیشه یا سنگ می تواند صدایی گوش‌نواز و منظره‌ای زیبا خلق ‌کند.این محص. . .


نمایش محصول

استند دکوراتیو

آبنما استندی (ایستاده) آبنماهای استندی، آبشار را به منزل یا محیط کارتان می‌آورد و حرکت جادویی آب بر سطوح شیشه یا سنگ می تواند صدایی گوش‌نواز و منظره‌ای زیبا خلق ‌کند.ا. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.