محصولات

استند شیشه ای

ریزش ملایم و پیوسته آب بر روی شیشه می تواند بیانگر لغزش و حرکت آب بر روی سنگ های رودخانه و آبشار در طبیعت باشد. با داشتن یک استند شیشه ای می توانید حرکت آب در آبشارها را تداعی کنید و در محیط خانه و. . .


نمایش محصول

آبنمای رشته ای

با این محصول ریزش قطره ای و آرام آب از ارتفاعات بلند و دویدن آب را نظاره گر باشید . آبنمای رشته ای در اندازه و اشکال مختلف می تواند به صورت آبنمای مدرن و زیبا بدون ریزش آب در اطراف و تر کردن محیط، . . .


نمایش محصول

آبنمای سنگی

شکل این نوع آبنما از زمان های دور تا به امروز زیبایی خود را داشته و دارد. این نوع آبنما از جنس سنگ یا سیمان ساخته می شود. قابلیت نصب سریع و زیبایی در سادگی آن باعث انتخاب و نصب در بسیاری از مکان ها. . .


نمایش محصول

کانتر

این نوع آبنما قابلیت نصب در محیط داخلی خانه, اداره و ... را داراست. حرکت آرام آب بر روی سنگ صدای دلنشینی را در محیط به وجود می آورد. شما میتوانید با کمترین هزینه از این نوع آبنما بهره مند شده و طبی. . .


نمایش محصول

STON WALL FOUNTAIN2

آبنما استندی (ایستاده) آبنماهای استندی، آبشار را به منزل یا محیط کارتان می‌آورد و حرکت جادویی آب بر سطوح شیشه یا سنگ می تواند صدایی گوش‌نواز و منظره‌ای زیبا خلق ‌کند.این محص. . .


نمایش محصول

استند دکوراتیو

آبنما استندی (ایستاده) آبنماهای استندی، آبشار را به منزل یا محیط کارتان می‌آورد و حرکت جادویی آب بر سطوح شیشه یا سنگ می تواند صدایی گوش‌نواز و منظره‌ای زیبا خلق ‌کند.ا. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021