محصولات

نازل آبشار 100

 نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک در آورده و پرده ای شفاف از آب را به وجود آورد و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین  سرازیر و با صدای بسیار دلنشین آ. . .


نمایش محصول

آبنمای نی ریز

شکل ریزش آب از لوله و یا حتی نی در جاهایی همانند چشمه و یا جمع آوری آب و هدایت آن از جاهایی که در دسترس نیست به دسترس انسان جهت آشامیدن شکل قدیمی و سنتی ریزش آب می باشد که بسیاری طرفدار ایجاد همان . . .


نمایش محصول

نازل آبشار-30

نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک و  ماننده پرده ای از آب در آورده و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین خود پرتاب می کند که با صدای دلنشین آب همراه است .&n. . .


نمایش محصول

نازل آبشار-60

نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک و  ماننده پرده ای از آب در آورده و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین خود پرتاب می کند که با صدای دلنشین آب همراه است .&n. . .


نمایش محصول

ریموت کنترل

این محصول به جهت قطع و وصل برق از راه دور ساخته شده و موجب سهولت کار در مواقعی که منبع تغذیه دور از دسترس است، می‌باشد.   مشخصات: پرکاربرد استفاده آسان کم هزین. . .


نمایش محصول

مه ساز الکترونیکی شناور

این دستگاه توسط 10 عدد نازل pizoelectric میتوانید محیطی سرشار از بخار سرد  را در داخل آب استخر یا برکه در داخل و یا خارج از ساختمان ایجاد کند .   مشخصات: قا. . .


نمایش محصول

PE حوضچه و برکه آماده

اگر شما رویای داشتن یک برکه کوچک و حوضچه زیبا اما بدون نیاز به مواد و مصالح بنائی و اجرای آسان و بی دردسر توسط نفرات نچندان ماهر و بیشتر از همه اطمینان کامل از عایق بودن آن  و با طول عمر بالا&. . .


نمایش محصول

فیلتراسترلیز-P.UV

فیلترP.UV  : ایده آل برای  استخر یا یک برکه و یا آبنما می باشد این یک واحد بسیار جمع جور و سبک و کارآمد است و  وظیفه استریل کردن آب و حذف المانهای پاتوژن و باکتریها موجود د. . .


نمایش محصول

فیلترباکسهای بیولوژیکیUBF

 فیلترUBF باکسهای بیولوژیکی   : ایده آل برای  استخر ماهی یا برکه و آبنما می باشد این یک فیلتر ترکیبی  بیولوژیکی  و استریلیز(ضد عفونی کننده با نور UV در یک واحد می باشد. . .


نمایش محصول

سیستم فیلتراسیون

از این سیستم جهت فیلتر کردن آب حوضچه و جدا کردن جلبک و مواد موجود در آب که باعث تغییر رنگ و بو در آب حوضچه میشود. که با عبور آب از موانع سیلیسی به صورت یک عمل مکانیکی تصفیه می شود. این سیستم &n. . .


نمایش محصول

پمپ فیلتر اکو 10000

پمپ های فیلتر دار مدل اکو  طبق استاندار اروپا ساخته شده است و به عمرکارکرد بالا و مصرف انرژی کم و قیمت پایین و حد اقل صدای کارکرد در آن اشاره کرداین نوع پبمپ دارای یک کاور مشبکی شکل می باشد کا. . .


نمایش محصول

فیلترهای تحت فشار Pf & ECF

فیلترهای تحت فشار PF & ECF  : ایده آل برای  استخر یا یک برکه ویا آبنما می باشد این یک واحد بسیار جمع جور و سبک و کارآمد است  وظیفه استریل کردن آب و حذف المانهای پاتوژن و باک. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021