محصولات

نازل آبشار-30

نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک و  ماننده پرده ای از آب در آورده و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین خود پرتاب می کند که با صدای دلنشین آب همراه است .&n. . .


نمایش محصول

نازل آبشار-60

نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک و  ماننده پرده ای از آب در آورده و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین خود پرتاب می کند که با صدای دلنشین آب همراه است .&n. . .


نمایش محصول

نازل فوم SS-T50

  با مخلوط شدن هوا با آب حباب های کوچک به هم چسبیده  توسط نازل فوم تولید می شود که باعث ایجاد حجم بیشتر در شکل خروجی نازل با مصرف آب کمتر میشود. یک نازل. . .


نمایش محصول

شیر برقی

در آبنما های بزرگ و حرفه ای استفاده زیاد از پمپ ها باعث مشکلاتی مانند ( نیاز به فضای بیشتر جهت نصب تجهیزات -  مصرف زیادانرژی الکتریکی - تعمیرات زیاد پمپ ها به جهت استهلاک بالا و خاموش. . .


نمایش محصول

شیر برقی 1.1/4 اینچ

در آبنما برای نمایش  یک افکت که نیاز به بستن و باز کردن سریع جریان آب می باشد  از شیر برقی استفاده کرد . از شیر برقی در آبنماهای موزیکال و پویا و اینتراکتیو   و غیره... به فراوانی اس. . .


نمایش محصول

شیر برقی

در آبنما برای نمایش  یک افکت که نیاز به بستن و باز کردن سریع جریان آب می باشد می توان از شیر برقی استفاده کرد . از شیر برقی در آبنماهای موزیکال و پویا و اینتراکتیو و غیره به فراوانی استفاده می. . .


نمایش محصول

برد کنترل اصلی

سخت افزار کنترل آبنمای موزیکال طراحی شده با بالاترین تکنولوژی و دانش الکترونیک جهت کنترل آبنماهای موزیکال پویا که می تواند اطلاعات را از نرم افزار و کامپیوتر با پورت Rs232 خوانده و به. . .


نمایش محصول

نرم افزار کنترلی و کارگردانی

  اين نرم افزار Interface بين سخت افزار کنترلي و کارگردان را به عهده دارد  در واقع سناريو نوشته شده براي يک موزيک خاص توسط اين نرم افزار به سيستم منتقل مي شود. اين نرم افزار ک. . .


نمایش محصول

مینی برد کنترل

يک سيستم سخت افزاري طراحي شده با بالاترين تکنولوژي و دانش الکترونيک وکامپيوتر  جهت کنترل سيستمهاي آبنماهاي پويا ساخته شده که مي تواند اطلاعات را  توسط شخص متخصص کارگرداني و کد گزاري شده ر. . .


نمایش محصول

پاور بانک تغذیه

 power supplay Bank : جهت تامین و تبدیل ولتاژ جهت مصارف تجهیزات با ولتاژ های پایین در سیستمهای کنترل و چراغ ها و قبل از مصرف کننده های  جهت تامین ولتاژ در چراغ ها و شیرهای برقی در سی. . .


نمایش محصول

تابلوبرق

تابلو برق یا واحد سو یچینگ یک کابین فلزی می باشد که با رنگ الکترو استاتیکی حهت محافظت و بالا بردن ایمنی پوشش داده می شود که  محل نصب سخت افزار های کنترلی و رله ها و منابع تغذیه جهت چراغ ها و ش. . .


نمایش محصول

LED 3W IP68

طول عمر : 50/000 ساعت دوستدار محیط زیست با مصرف بسیار پائین انرژی 3W جهت نور پردازی در آب نما، فضای سبز و پارکها و ... رنگ LED : مولتی کالر هفت رن. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت