محصولات

نازل آبشار-30

نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک و  ماننده پرده ای از آب در آورده و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین خود پرتاب می کند که با صدای دلنشین آب همراه است .&n. . .


نمایش محصول

نازل آبشار-60

نازل آبشار می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک و  ماننده پرده ای از آب در آورده و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند که آب را به سمت پایین خود پرتاب می کند که با صدای دلنشین آب همراه است .&n. . .


نمایش محصول

نازل فوم SS-T50

  تمام اجزای این نازل از جنس استندلس استیل میباشد و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. در این نازل با مخلوط شدن هوا با آب تصویر حجیمتری پدیدار می شود، با این حال این نازل میزان آب کمت. . .


نمایش محصول

شیر برقی

در آبنما های بزرگ و حرفه ای استفاده زیاد از پمپ ها باعث مشکلاتی مانند ( نیاز به فضای بیشتر جهت نصب تجهیزات -  مصرف زیادانرژی الکتریکی - تعمیرات زیاد پمپ ها به جهت استهلاک بالا و خاموش. . .


نمایش محصول

شیر برقی 1.1/4 اینچ

در آبنما برای نمایش  یک افکت که نیاز به بستن و باز کردن سریع جریان آب می باشد  از شیر برقی استفاده کرد . از شیر برقی در آبنماهای موزیکال و پویا و اینتراکتیو   و غیره... به فراوانی اس. . .


نمایش محصول

شیر برقی

در آبنما برای نمایش  یک افکت که نیاز به بستن و باز کردن سریع جریان آب می باشد می توان از شیر برقی استفاده کرد . از شیر برقی در آبنماهای موزیکال و پویا و اینتراکتیو و غیره به فراوانی استفاده می. . .


نمایش محصول

برد کنترل اصلی

سخت افزار کنترل آبنمای موزیکال طراحی شده با بالاترین تکنولوژی و دانش الکترونیک جهت کنترل آبنماهای موزیکال پویا که می تواند اطلاعات را از نرم افزار و کامپیوتر با پورت Rs232 خوانده و به. . .


نمایش محصول

نرم افزار کنترلی و کارگردانی

  اين نرم افزار Interface بين سخت افزار کنترلي و کارگردان را به عهده دارد  در واقع سناريو نوشته شده براي يک موزيک خاص توسط اين نرم افزار به سيستم منتقل مي شود. اين نرم افزار ک. . .


نمایش محصول

مینی برد کنترل

يک سيستم سخت افزاري طراحي شده با بالاترين تکنولوژي و دانش الکترونيک وکامپيوتر  جهت کنترل سيستمهاي آبنماهاي پويا ساخته شده که مي تواند اطلاعات را  توسط شخص متخصص کارگرداني و کد گزاري شده ر. . .


نمایش محصول

پاور بانک تغذیه

 power supplay Bank : جهت تامین و تبدیل ولتاژ جهت مصارف تجهیزات با ولتاژ های پایین در سیستمهای کنترل و چراغ ها و قبل از مصرف کننده های  جهت تامین ولتاژ در چراغ ها و شیرهای برقی در سی. . .


نمایش محصول

تابلوبرق

تابلو برق یا واحد سو یچینگ یک کابین فلزی می باشد که با رنگ الکترو استاتیکی حهت محافظت و بالا بردن ایمنی پوشش داده می شود که  محل نصب سخت افزار های کنترلی و رله ها و منابع تغذیه جهت چراغ ها و ش. . .


نمایش محصول

LED 3W IP68

طول عمر : 50/000 ساعت دوستدار محیط زیست با مصرف بسیار پائین انرژی 3W جهت نور پردازی در آب نما، فضای سبز و پارکها و ... رنگ LED : مولتی کالر هفت رن. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت