محصولات

پکیج آبنمای موزیکال چیسینگ جت

این آبنمای موزیکال  که از یک افکت با چندین فواره با قابل کنترل خاموش و روشن هر یک از فواره ها به تنهای می تواند برنامه های زیبای ریتمیک و یا در صورت نصب سیستم صوتی همراه با موزیک در مدت و زمان. . .


نمایش محصول

(UFO) پکیج آبنمای موزیکال یوفو

این آبنمای موزیکال به صورت یک دستگاه  که در داخل حوض و  استخر و دریاچه و خشکی قابل نصب می باشد   و دارای 10اهنگ کارگردانی شده پیش فرض و نرم افزار با قابلیت ساخت  ویرایش و ک. . .


نمایش محصول

(WALTZING) - آبنمای موزیکال والتزینگ

این آبنمای موزیکال که از 11 جز افکت های مختلف تشکیل شده است می تواند برنامه های زیبای را  به همراه موزبک اجرا کند که دارای دو پکیج مکانیکی و الکتریکی می باشد و در داخل حوض و استخر و دریاچه و خ. . .


نمایش محصول

(CHASING JET) پکیج آبنمای موزیکال دنباله دار

  این آبنمای  که از یک جز افکت آبنما تشکیل شده است و به تنهای می تواند برنامه های زیبای را در صورت نصب سیستم صوتی به همراه موزیک در مدت زمان  طولانی اجرا کند که در داخل حوض و&nbs. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.