محصولات

پکیج آبنمای موزیکال چیسینگ جت

این آبنمای موزیکال  که از یک افکت با چندین فواره با قابل کنترل خاموش و روشن هر یک از فواره ها به تنهای می تواند برنامه های زیبای ریتمیک و یا در صورت نصب سیستم صوتی همراه با موزیک در مدت و زمان. . .


نمایش محصول

(UFO) پکیج آبنمای موزیکال یوفو

این آبنمای موزیکال به صورت یک دستگاه  که در داخل حوض و  استخر و دریاچه و خشکی قابل نصب می باشد   و دارای 10اهنگ کارگردانی شده پیش فرض و نرم افزار با قابلیت ساخت  ویرایش و ک. . .


نمایش محصول

(WALTZING) - آبنمای موزیکال والتزینگ

این آبنمای موزیکال که از 11 جز افکت های مختلف تشکیل شده است می تواند برنامه های زیبای را  به همراه موزبک اجرا کند که دارای دو پکیج مکانیکی و الکتریکی می باشد و در داخل حوض و استخر و دریاچه و خ. . .


نمایش محصول

(CHASING JET) پکیج آبنمای موزیکال دنباله دار

  این آبنمای  که از یک جز افکت آبنما تشکیل شده است و به تنهای می تواند برنامه های زیبای را در صورت نصب سیستم صوتی به همراه موزیک در مدت زمان  طولانی اجرا کند که در داخل حوض و&nbs. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021