محصولات

ایر پاور

نازل ایر پاور یک نازل قدرتمند در پرتاب آب به ارتفاع بالا می باشد این نازل با نیروی هوای فشرده حجم آب مشخصی به صورت یک انفجار از دهانه نازل در کسری از ثانیه به بیرون پرتاب می نماید که در اخر میله ای. . .


نمایش محصول

سوئیچ وریو 40-20t

 برای به وجود آمدن یک جنب جوش زیبا در فواره ها می توان از سیستم شیر سوئیچ وریو استفاده کرد .این قطعه امکان قطع و وصل سریع بدون تغییر ارتفاع و فشار در آب خروجی فواره را دارد. . .


نمایش محصول

مولتی دایرکشنال

اين نازل می تواند آب در جهت های محور X , محور Y پرتاب کند  که می توان افکتهای زیبا را از آن به وجود آورد که بیشتر آبنماهای موزیکال که دردنیا معروف معروف هستند مانند آبنمای دبی و ابنمای بلاژوا . . .


نمایش محصول

دبل سوئیچ آب

برای به وجود آمدن یک جنب جوش زیبا در فواره ها می توان از سیستم شیر سوئیچ متغییر استفاده کرد .این سوئیچ آب امکان قطع و وصل سریع را بدون تغییر و یا افت فشار  در خروجی نازل  را دارد&nbs. . .


نمایش محصول

سوئیچ آب

در آبنما برای نمایش  یک افکت که نیاز به بستن و باز کردن سریع جریان آب می باشد می توان از شیر برقی استفاده کرد . از شیر برقی در آبنماهای موزیکال و پویا و اینتراکتیو   وغیره...به فراوانی اس. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.