محصولات

ایر پاور

نازل ایر پاور یک نازل قدرتمند در پرتاب آب به ارتفاع بالا می باشد این نازل با نیروی هوای فشرده حجم آب مشخصی به صورت یک انفجار از دهانه نازل در کسری از ثانیه به بیرون پرتاب می نماید که در اخر میله ای. . .


نمایش محصول

سوئیچ وریو 40-20t

 برای به وجود آمدن یک جنب جوش زیبا در فواره ها می توان از سیستم شیر سوئیچ وریو استفاده کرد .این قطعه امکان قطع و وصل سریع بدون تغییر ارتفاع و فشار در آب خروجی فواره را دارد. . .


نمایش محصول

مولتی دایرکشنال

اين نازل می تواند آب در جهت های محور X , محور Y پرتاب کند  که می توان افکتهای زیبا را از آن به وجود آورد که بیشتر آبنماهای موزیکال که دردنیا معروف معروف هستند مانند آبنمای دبی و ابنمای بلاژوا . . .


نمایش محصول

دبل سوئیچ آب

برای به وجود آمدن یک جنب جوش زیبا در فواره ها می توان از سیستم شیر سوئیچ متغییر استفاده کرد .این سوئیچ آب امکان قطع و وصل سریع را بدون تغییر و یا افت فشار  در خروجی نازل  را دارد&nbs. . .


نمایش محصول

سوئیچ آب

در آبنما برای نمایش  یک افکت که نیاز به بستن و باز کردن سریع جریان آب می باشد می توان از شیر برقی استفاده کرد . از شیر برقی در آبنماهای موزیکال و پویا و اینتراکتیو   وغیره...به فراوانی اس. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021