محصولات

لمینر - استیل

اين نازل می تواند آب را به صورت يک ميله منحنی شکل و کريستالی و شفاف درآورد و با ترکيب نورهای رنگی در اين ميله کريستالی در تمامی ساعات شبانه روز بيننده را جذب زيبای باور نکردنی خود کند . مشخ. . .


نمایش محصول

لمینر - آلومینیوم/استیل

اين نازل می تواند آب را به صورت يک ميله منحنی شکل و کريستالی و شفاف درآورد و با ترکيب نورهای رنگی در اين ميله کريستالی در تمامی ساعات شبانه روز بيننده را جذب زيبای باور نکردنی خود کند . مشخصات . . .


نمایش محصول

جت پران - تمام استیل

نازل جمپینگ جت مانند نازل لمینر می تواند آب را به صورت يک ميله منحنی شکل و کريستالی و شفاف درآورد و با تکنولوژي و سیستم برش آب تصاوير زيبا از کمان های آبی با طول و اندازه مختلف به صورت من. . .


نمایش محصول

جت پران - آلومینیوم و استیل

 نازل جت پران از جنس آلومینیوم و استیل ساخته شده است و مانند نازل لمینر مي تواند آب را به صورت يک ميله شفاف و کريستالي به شکل يک کمان و با ترکيب رنگهاي نوری مختلف درآورد و با اس. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.