محصولات

نازل ابنمای کف خشک Dry Deck Comet

نازل کمت کف خشک  این نازل برای استفاده در آبنماهای خشک طراحی شده است و خروجی آن یک نازل کمت 12 میلیمتری می باشد . و می تواند یک آبنمای زیبا که فواره های آن از کف سنگ فرش ها، آب را به سمت ب. . .


نمایش محصول

نازل فوم آبنمای کف خشک Dry Deck Foam

نازل فوم کف خشک این نازل برای استفاده در آبنماهای خشک طراحی شده است و خروجی آن یک نازل فوم می باشد . و می تواند یک آبنمای زیبا که فواره های آن از کف سنگ فرش ها، آب را با هزاران حباب ریز به سمت . . .


نمایش محصول

سوئیچ نازل کمت آبنمای کف خشک Dry Deck Switch Comet

نازل سوئیچ کمت کف خشک : این نازل برای استفاده در آبنماهای کف خشک طراحی شده است و خروجی آن مانند نازل کمت می باشد که یک شیربرقی ضد آب در روی تجهیزات خود که امکان قطع و یا وصل نازل را به صورت مستقل و. . .


نمایش محصول

سوئیچ نازل فوم آبنمای کف خشک Dry Deck Switch Foam

نازل سوئیچ فوم کف خشک : این نازل برای استفاده در آبنماهای کف خشک طراحی شده است و خروجی آن مانند نازل فوم می باشد که یک شیربرقی ضد آب در روی تجهیزات خود که امکان قطع و یا وصل نازل را به صورت مستقل و. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت