محصولات

نازل گل

  نازل گل نازلي با چندين خروجي آب است که جهت استفاده در آبنماهاي دکوراتيو خانگي و همچنين فضاي باز کاربرد دارد. نازل گل معمولا به تنهايي استفاده مي شود وبا ترکيب شدن بانور رنگي يا سفيد . . .


نمایش محصول

نازل بادبزن

نازل بادبزنی می تواند یک ورقه آبی متراکم با ضخامت 5 تا 8 میلیمتر را با زاویه خروجی تا 90 درجه به وجود می آورد. این نازل ها برای ایجاد ورقه آبی چادرگونه به صورت عمودی یا مورب ایده آل هستند. :&nb. . .


نمایش محصول

نازل پنجه ای

  نازل پنجه ای دارای سادگی  و زیبا در حال کار را دارد که می تواند رشته های شفاف آب را به شکل یک بادبزن تداعی کند که به پاشش آب در یک رینگ شبیه است. نازل پنجه ای  به صورت تکی. . .


نمایش محصول

نازل گل لاله

اين نازل ورقه پيوسته از آب شبيه به گل لاله را به وجود مي آورد. صداي ريزش آب و شفافيت خروجي آن به سايز و اندازه کاربردي آنها دارد . در سايز هاي کوچکتر آب به صورت شفاف و بدون صدا ميباشد .ولي در سايز . . .


نمایش محصول

نازل چتری

نازل چتری و یا قارچی می تواند آب را به صورت فیلم نازک و شفافی شبیه به زنگوله یا چتر به وجود آورد و کمترین صدای ریزش آب را دارد و برای محیط های آرام و بدون وزش باد کوچک مناسب است و بیشتر به صورت گرو. . .


نمایش محصول

نازل قاصدک

نازل قاصدک از یکسری دیسک های آبی متعدد که از یک منیفولد مرکزی به صورت شعاعی منشعب شده اند بوجود آمده است.  نازل قاصدک به علت ماهیت تولید اسپری آب در آن، خنکای دلپذیری به علت تبخیرآب در محی. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت