محصولات

فیلتراسترلیز-P.UV

فیلترP.UV  : ایده آل برای  استخر یا یک برکه و یا آبنما می باشد این یک واحد بسیار جمع جور و سبک و کارآمد است و  وظیفه استریل کردن آب و حذف المانهای پاتوژن و باکتریها موجود د. . .


نمایش محصول

فیلترباکسهای بیولوژیکیUBF

 فیلترUBF باکسهای بیولوژیکی   : ایده آل برای  استخر ماهی یا برکه و آبنما می باشد این یک فیلتر ترکیبی  بیولوژیکی  و استریلیز(ضد عفونی کننده با نور UV در یک واحد می باشد. . .


نمایش محصول

سیستم فیلتراسیون

از این سیستم جهت فیلتر کردن آب حوضچه و جدا کردن جلبک و مواد موجود در آب که باعث تغییر رنگ و بو در آب حوضچه میشود. که با عبور آب از موانع سیلیسی به صورت یک عمل مکانیکی تصفیه می شود. این سیستم &n. . .


نمایش محصول

پمپ فیلتر اکو 10000

پمپ های فیلتر دار مدل اکو  طبق استاندار اروپا ساخته شده است و به عمرکارکرد بالا و مصرف انرژی کم و قیمت پایین و حد اقل صدای کارکرد در آن اشاره کرداین نوع پبمپ دارای یک کاور مشبکی شکل می باشد کا. . .


نمایش محصول

فیلترهای تحت فشار Pf & ECF

فیلترهای تحت فشار PF & ECF  : ایده آل برای  استخر یا یک برکه ویا آبنما می باشد این یک واحد بسیار جمع جور و سبک و کارآمد است  وظیفه استریل کردن آب و حذف المانهای پاتوژن و باک. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.