محصولات

نازل فوم SS-T50

  با مخلوط شدن هوا با آب حباب های کوچک به هم چسبیده  توسط نازل فوم تولید می شود که باعث ایجاد حجم بیشتر در شکل خروجی نازل با مصرف آب کمتر میشود. یک نازل. . .


نمایش محصول

نازل کسکید Br&SS-90T

نازل کسکید 50-90t با دهانه خروجی به قطر 90 میلیمتر و قابل نصب بر روی اتصال "2 می باشد.  در طراحی آبنما های حجمی و یا ایجاد حجم آب می توان گفت  یکی از بهترین انتخاب ها . . .


نمایش محصول

نازل کسکید Br&SS-50T

نازل کسکید 25-50t با دهانه خروجی به قطر 50 میلیمتر و قابل نصب بر روی اتصال "1 می باشد.  در طراحی آبنما های حجمی و یا ایجاد حجم آب می توان گفت  یکی از بهترین انتخاب ها . . .


نمایش محصول

نازل فوم PS-T35

  با مخلوط شدن هوا با آب حباب های کوچک به هم چسبیده  توسط نازل فوم  تولید می شود که باعث ایجاد حجم بیشتر در شکل خروجی نازل با مصرف آب کمتر میشود. ی. . .


نمایش محصول

نازل فوم SS-T35

  با مخلوط شدن هوا با آب حباب های کوچک به هم چسبیده  توسط نازل فوم 35t استیل  تولید می شود که باعث ایجاد حجم بیشتر در شکل خروجی نازل با مصرف آب کمت. . .


نمایش محصول

نازل جت هواخور

ساختار این نازل باعث می شود از ترکیب آب باهوا  توده حجیمی از آب کف آلود زیبا ایجاد شود و جلوه های بصری و صوتی دل نوازی را برای بیننده فراهم سازد.  خروجی آب در این نا. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.