محصولات

نازل فوم SS-T50

  تمام اجزای این نازل از جنس استندلس استیل میباشد و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. در این نازل با مخلوط شدن هوا با آب تصویر حجیمتری پدیدار می شود، با این حال این نازل میزان آب کمت. . .


نمایش محصول

نازل کسکید Br&SS-80T

نازل کسکید"2 & " 1/2-1  : معمولا به صورت گروهی به کار می رود.  سطح تراز آب روی عملکرد این نازل تاثیرگذار است، هرچه سطح تراز آب پایین تر باشد آب خروجی از نازل باریکتر و بلندت. . .


نمایش محصول

نازل کسکید Br&SS-50T

نازل کسکید"1-"3/4  : معمولا به صورت گروهی به کار می رود.  سطح تراز آب روی عملکرد این نازل تاثیرگذار است، هرچه سطح تراز آب پایین تر باشد آب خروجی از نازل باریکتر و بلندتر می شود . . .


نمایش محصول

نازل فوم PS-T35

در این نازل با مخلوط شدن هوا با آب تصویر حجیمتری پدیدار می شود، با این حال این نازل میزان آب کمتری را نیاز دارد. یک نازل فوم زیبا تضاد قوی را به محیط پیرامونش ارائه می دهد. برخلاف نازل کسکید و گیسر. . .


نمایش محصول

نازل فوم SS-T35

تمام اجزای این نازل از جنس استندلس استیل میباشد و به همین دلیل از مقاومت بالایی برخوردار است. در این نازل با مخلوط شدن هوا با آب تصویر حجیمتری پدیدار می شود، با این حال این نازل میزان آب کمتری را ن. . .


نمایش محصول

نازل جت هواخور

این نازل توده ای از آب با حبابهای هوا را همراه با صدای پاشش مطلوب و ستون کف آلود ایجاد می کند و معمولاٌ در ارتفاع پاشش کم کاربرد دارد. همینطور این نازل برای فضاهای آبی متوسط و بزرگ ایده آل می باشد . . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت