محصولات

کمت 40-17t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 17 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 12 متر به سمت بالا پرتاب . . .


نمایش محصول

کمت 20-8t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 8 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 4 متر به سمت بالا پرتاب نم. . .


نمایش محصول

کمت 80-20t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 20 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی  به ارتفاع حداکثر 20 متر به سمت بالا پرتاب نماید. بی. . .


نمایش محصول

کمت40-15t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 15 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 12 متر به سمت بالا پرتاب . . .


نمایش محصول

کمت 25-14t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 14 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 10 متر به سمت بالا پ. . .


نمایش محصول

کمت25-12t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 12 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 8 متر به سمت بالا پرتاب ن. . .


نمایش محصول

کمت 20-10t

این نازل کمت، آب را با مقطع دایره با قطر 10 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 6 متر به سمت بالا پرتاب نماید. این نازل . . .


نمایش محصول

نازل بلندزن 25m

کمت80-20t یا نازل بلندزن 20 متری این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 20 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی  به ارتفاع حداک. . .


نمایش محصول

نازل بلندزن Hollow Jet

  نازل بلند زن از این نوع نازل ها جهت پرتاب آب به ارتفاعات بالاتر استفاده میگردد. برای پرتاب آب به ارتفاعات بالاتر با نازل های معمولی کمت، نیاز به تامین دبی با حجم بالا میباشد که با اس. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.