محصولات

کمت 40-17t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 17 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 12 متر به سمت بالا پرتاب . . .


نمایش محصول

کمت 20-8t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 8 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 4 متر به سمت بالا پرتاب نم. . .


نمایش محصول

کمت 80-20t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 20 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی  به ارتفاع حداکثر 20 متر به سمت بالا پرتاب نماید. بی. . .


نمایش محصول

کمت40-15t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 15 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 12 متر به سمت بالا پرتاب . . .


نمایش محصول

کمت 25-14t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 14 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 10 متر به سمت بالا پ. . .


نمایش محصول

کمت25-12t

این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 12 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 8 متر به سمت بالا پرتاب ن. . .


نمایش محصول

کمت 20-10t

این نازل کمت، آب را با مقطع دایره با قطر 10 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی و یا با زاویه مناسب به ارتفاع حداکثر 6 متر به سمت بالا پرتاب نماید. این نازل . . .


نمایش محصول

نازل کومت

  نوع و عملکرد نازل کمت بااستفاده از این نازل کمت می توان آب را به یک میله با مقطع دایره تبدیل و عمودی و یا با زاویه مناسب به صورت کمان به جلو پرتاب نمود . . .


نمایش محصول

نازل بلندزن 25m

کمت80-20t یا نازل بلندزن 20 متری این نازل آب را با مقطع دایره با قطر 20 میلی متر به صورت یک میله آبی شکل تبدیل میکند و می تواند آب را به صورت عمودی  به ارتفاع حداک. . .


نمایش محصول

نازل بلندزن Hollow Jet

  نازل بلند زن از این نوع نازل ها جهت پرتاب آب به ارتفاعات بالاتر استفاده میگردد. برای پرتاب آب به ارتفاعات بالاتر با نازل های معمولی کمت، نیاز به تامین دبی با حجم بالا میباشد که با اس. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021