محصولات

برد کنترل اصلی

سخت افزار کنترل آبنمای موزیکال طراحی شده با بالاترین تکنولوژی و دانش الکترونیک جهت کنترل آبنماهای موزیکال پویا که می تواند اطلاعات را از نرم افزار و کامپیوتر با پورت Rs232 خوانده و به. . .


نمایش محصول

نرم افزار کنترلی و کارگردانی

  اين نرم افزار Interface بين سخت افزار کنترلي و کارگردان را به عهده دارد  در واقع سناريو نوشته شده براي يک موزيک خاص توسط اين نرم افزار به سيستم منتقل مي شود. اين نرم افزار ک. . .


نمایش محصول

مینی برد کنترل

يک سيستم سخت افزاري طراحي شده با بالاترين تکنولوژي و دانش الکترونيک وکامپيوتر  جهت کنترل سيستمهاي آبنماهاي پويا ساخته شده که مي تواند اطلاعات را  توسط شخص متخصص کارگرداني و کد گزاري شده ر. . .


نمایش محصول

پاور بانک تغذیه

 power supplay Bank : جهت تامین و تبدیل ولتاژ جهت مصارف تجهیزات با ولتاژ های پایین در سیستمهای کنترل و چراغ ها و قبل از مصرف کننده های  جهت تامین ولتاژ در چراغ ها و شیرهای برقی در سی. . .


نمایش محصول

تابلوبرق

تابلو برق یا واحد سو یچینگ یک کابین فلزی می باشد که با رنگ الکترو استاتیکی حهت محافظت و بالا بردن ایمنی پوشش داده می شود که  محل نصب سخت افزار های کنترلی و رله ها و منابع تغذیه جهت چراغ ها و ش. . .


نمایش محصول
 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.