محصولات

پکیج رینگ آماده

  پکیج رینگ آماده این نوع پکیج با قابلیت ساخت طبق سفارش در اندازه های مختلف و با اشکال مناسب از لوله نوع گالوانیزه و یا استیل همراه با پایه های قابل تغییر ارتفاع پکیج و. . .


نمایش محصول

پکیج آماده گل ثابت

​پکیج گل این نوع پکیج شمایل زیبای گل را توسط آب خروجی از تعدادی نازل به وجود می‌آورد که به صورت تکی، گروهی یا با دیگر افکت‌ها و پکیج‌ها قابل استفاده می‌باشد. این پکیج شامل 1. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت حرکتی بال پرنده

اين افکت نمايش حرکت بال پرنده را توسط آب خروجی از يک سری نازل و حرکت توسط  يک موتور گيربکس شبيه سازی می کند که به صورت تکی يا گروهی با ديگر افکت ها قابل استفاده می باشد . اين افکت به صورت يک پ. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت گل

پکیج آبنمای آماده،افکت گل این نوع پکیج شمایل زیبای گل را توسط آب خروجی از تعدادی نازل به وجود می‌آورد که به صورت تکی، گروهی یا با دیگر افکت‌ها و پکیج‌ها قابل استفاده در آبنمای مو. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت بلندزن

پکیج بلندزن به وسیله این پکیج می‌توان آب را به سمت بالا و با ارتفاع 20 متر پرتاب کرد که به افکت بلندزن هم شناخه شده است و به صورت تکی و یا با سایر افکت‌ها قابل استفاده می‌باشد. ا. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت کنارزن

پکیج کنارزن این نوع پکیج می‌تواند آب را از یک سمت به سمت دیگر با یک زاویه قابل تنظیم پرتاب کند که بیشتر مواقع از دو پکیج به صورت قرینه استفاده می‌شود. این افکت به صورت تکی و یا با دیگ. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت پر طاووس

پکیج دم طاووس این افکت نمایش زیبای دم طاووس را توسط آب خروجی از تعدادی از نازل‌ها شبیه سازی می‌کند که به صورت تکی، گروهی یا با دیگر افکت‌ها قابل استفاده می‌باشد. این افکت به. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت رقص شیطان

پکیج رقص شیطان این نوع افکت حرکت خیره کننده و زیبایی را توسط آب خروجی از یک نازل چرخشی به وجود می‌آورد که حرکت نازل‌ها توسط نیروی آب خروجی از آنها به وجود می‌آورد و به صورت تکی، . . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت والتزینگ

پکیج افکت والتزینگ این افکت زیبا می‌تواند حرکت رقص والتزینگ را توسط نازل‌ها و آب خروجی از آنها به وجود آورد که به صورت تکی و یا با دیگر افکت‌ها قابل استفاده می‌باشد. در این . . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت کوهی شکل

پکیج کوهی این نوع افکت پر کاربردترین افکت می‌باشد که شباهتی به شکل کوه دارد. این عمل توسط تعدادی نازل و با تنظیم ارتفاع آب خروجی از هر نازل به وجود می‌آید که به صورت تکی، گروهی و یا ب. . .


نمایش محصول

پکیج آبنمای آماده،افکت ضربدری

پکیج ضربدری این نوع پکیج از انواع ساده و کم هزینه ولی در عین حال بسیار زیبا می‌باشد که آب را به شکل ضربدر درآورده و جلوه چشم نوازی ایجاد می‌کند. این افکت به صورت تکی یا با دیگر افکت&z. . .


نمایش محصول
آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت

 

تلفن تماس : 66128736 و 66128758 021