Water Screen Nozzle

 Water Screen Nozzle

 فیلم و تصاویر را بر روی پرده ای ازآب تماشا کنید

Air Power Nozzle

Air Power Nozzle

پرتاب آب به بالاترین ارتفاع به کمک هوا

Dry Deck Fountain Nozzle

Dry Fountain Nozzle

Dry Deck Nozzle

Musical Fountain / Ufo Package

Musical Fountain

Ufo Package

 
PROFESSIONAL FOUNTAINS «
در صنعت آبنما طراحان با به کارگیری از علوم مرتبط و به روز در این حوزه و با ذوق و هنر در خلق جلوه‌های خیره کننده‌ای از حرکت آب، نور و موسیقی می کوشند تا محصولات متنوع و جالبی برای بازدیدکنندگان فراهم آورند. جذابیت برخی از این محصولات و آثار به قدری است که به شدت مورد توجه آنها قرار می‌گیرد و چه بسا گردشگرانی که مسافت‌های طولانی سفر می‌کنند تا در کنار آب به تماشای نمایش این جلوه‌های باور نکردنی بنشینند و لحظاتی را در رویا بگذرانند. شما نیز همراه ما در لحظات رویایی زندگی کنید.

حرفه ای ترین آبنماهای موزیکال دنیا
برای آشنایی با معروفترین و زیباترین آبنماهای موزیکال و داینامیک جهان با طراحی زیبا و  سیستم‌های حرفه‌ای به کار رفته در آنها همراه با تصاویر از این آبنماها در لینک زیر موجود می‌باشد.
پروژه ها ی آبنمای موزیکال و حرفه ای 
 در  پروژه‌های آبنماهای حرفه‌ای شامل ابنماهای موزیکال و داینامیک و ارائه طرح های زیبا، استفاده درست از سیستم جدید مکانیکی و الکترونیکی در این صنعت حائز اهمیت خواهد بود .
محصولات و تولیدات آبنمای موزیکال
 در بخش حرفه ای آبنما های موزیکال و پویا و داینامیک با طراحی، تولید و ساخت محصولات با استفاده از تکنولوژی و مواد مناسب توانسته ایم محصولاتی را با کیفیت مناسب ارائه نماییم .
نوآوری ، ابداعات ، طراحی ، ساخت
 گروه R&D سعی کرده طرح های مناسب جهت پروژه ها طراحی کند و در این راستا تلاش می کند تا با ایده های جدید و همراه با تکنولوژی روز  محصولات جدیدی را ابداع و ارائه نماید .

Catalogue2016


کاتالوگ 2016 : این مجموعه شامل اطلاعاتی از نازل های ابنما و پکیج های آبنما و سخت افزار و نرم افزارهای کنترلی آبنمای هوشمند همراه با جدول محاسباتی ، ابعاد و نوع کارکرد محصولات با دو زبان فارسی و انگلیسی ارائه شده است.
 
 

Projects 2015


افتتاح پروژه مجتمع تفریحی نفت:پروژه آبنمای خشک باشگاه نفت قیطریه.

ساخت و راه اندازی پروژه بازار اسلامی اندیشه:نصب یک آبنمای موزیکال و سه آبنمای پویا و دو آبشار .

 
 
 
 
 
 
 

چراغ و روشنایی

پکیج بال پرنده

آبشار

پکیج آبنما

پمپ ابنما

پکیج موزیکال

نازلها و فواره

متعلقات

جمپینگ جت

شیر برقی

Dry Deck

سیستم های کنترل

 

آبنمای موزیکال ،آبنماهای حرفه ای و پویا ، آبنماهای دکوراتیو

مشاوره و طراحی و مجری سازنده “آبنمای موزیکال ، آبنما تایمینگ ، آبنمای داینامیک ، آبنمای اینتراکتیو ، آبنمای هم سطح ، آبنمای پویا ، آبنمای ماتریسی ، آبنمای آب و آتش ، آبنمای ریتمیک ، آبنمای حرکتی ، آبنمای تصویری ، آبنمای حرفه ای ، آبنمای میادین ، آبنمای دریاچه و دریایی ، آبنمای شناور ، زیباترین آبنمای شهری ،پکیج آماده آبنما ، بهترین آبنمای ایران ، بهترین آبنماهای جهان , آبنمای باغی ،آبنمای پارکی ، آبنما و برکه ، آبنمای دریاچه ای ، آبنمای آبشاری، آبنمای سنگی ، آبنما برای فضای سبز ، آبنمای خانگی ، آبنمای دیواری ، آبنمای داخلی ، آبنمای خارجی ، آبنمای رومیزی ، آبنمای ستونی ، آبنمای دکوراتیو ، آبنماهای تزئینی ، آبنماهای کوچک ، آبنماهای ساده، حوض آبنما ، آب نما ، نازل آبنما ، پمپ آبنما ، چراغ و پمپIP68، چراغ زیر آبی ، متعلقات آبنما ، لمینر و جت پران و جمپینگ جت