آبنمای موزیکال
آبنمای موزیکال
در این نوع آبنما از تلفیق رقص آب و نور به همراه موزیک متناسب با آنها افکت های زیبایی ایجاد می شود.
پروژه های شهر
پروژه های شهر
پروژه های شهر به پنج دسته آبنماهای موزیکال، ریتمیک، خشک، شناور و کلاسیک تقسیم بندی می شوند.
نازل های آبنما
نازل های کلاسیک آبنما - نازل های کنترلی آبنما - نازل های آبنمای کف خشک
نازل های آبنما و یا فواره ها بخش اصلی آبنما می باشند که با استفاده از خصوصیات ساختاری هر نوع نازل به شکل های مختلفی آب را از خود عبور می دهند.
روشنایی آبنما
روشنایی آبنما
روشنایی ها در بخش آبنما به دو گروه اصلی روشنایی در داخل آب و روشنایی بیرون آب تقسیم می شوند.
نازل کف خشک
نازل کف خشک
نازل های کف خشک برای استفاده در آبنماهای خشک طراحی شده اند که این فواره‌ها، آب را از دل سنگ فرش‌ها به سمت بالا پرتاب می‌کنند.
پمپ های آبنما
پمپ های آبنما
جهت گردش آب در آبنماها وجود پمپ ها ضروری می باشد تا بتواند آب را به داخل نازل ها پمپاژ کرده و گردش در آب موجود به وجود آورد.
تجهیزات کنترلی آبنما
تجهیزات کنترلی آبنما
شرکت GSO محصولات تخصصی متناسب با شرایط و دانش روز دنیا جهت استفاده در کنترل آبنماهای موزیکال، ریتمیک و ساده ارائه می نماید که این تجهیزات حرفه ای جهت صرفه جویی در وقت و هزینه بسیار کارآمد هستند.
پکیج های آبنما
پکیج های آبنما
شرکت gso برای سهولت و کمک به مشتریان در جهت آشنایی و انتخاب محصولات آبنما، تعدادی از پکیج های آبنما را به صورت کامل و مستقل برای استفاده در پروژه پیشنهاد می نماید .
لوازم و متعلقات آبنما
لوازم و متعلقات آبنما
جهت راه اندازی آبنما به غیر از پمپ، نازل، چراغ و سیستم کنترل نیاز به تجهیزات دیگر برای بهره برداری بهتر و تکمیل آبنما می باشد.
 
نازل آبشار دیواری
نازل آبشار دیواری
نازل آبشار دیواری پرده ای شفاف و بهم پیوسته از آب را ایجاد می کند که روی دیوار نصب می گردد. .
نازل آبشار پایه دار
نازل آبشار پایه دار
نازل آبشار پایه دار مانند دیگر نازل های آبشار پرده ای شفاف و بهم پیوسته از آب را ایجاد می کند و به سبب پایه استیلی که دارد قابل استفاده در تمام مکان ها است و نیازی به وجود یک دیوار برای نصب آن نمی باشد .
نازل جام
نازل جام
این آبشار مانند یک جام استیل با لبه های خم شده می باشد. جوشش آب از مرکز جام با سرریز شدن آب از لبه های خم شده آن پرده ای زیبا به فرم دایره با صدای دلنشین از ریزش آب را به وجود می آورد.
نازل نی ریز
نازل نی ریز
نازل نی ریز از نوع نازل های کلاسیک میباشد که مناسب برای نصب در محیط های داخلی ساختمان و فضاهای باز می باشد. این نازل علاوه بر سادگی و زیبایی، فضایی کلاسیک و مدرن را تواماً ایجاد می کند
پکیج آبریز
پکیج آبریز
آبنمای آبریز، در قالب یک پکیج آبنما از نوع دکوراتیو و زینتی برای نصب در داخل و یا بیرون ساختمان طراحی و تولید شده است. این پکیج از تعدادی نازل آبریز تشکیل شده که در ارتفاع های مختلف بر روی دیوار نصب می گردد.
پکیج آبنمای آتش
پکیج آبنمای آتش
پکیج آبنمای آتش از تلفیق دو عنصر متضاد در طبیعت زیبایی خاص و مدرنی را به وجود می آورد که روشنایی و گرمای ملایم و رقص شعله های آتش به همراه حرکت آرامبخش و صدای گوش نواز آب، آرامش خاصی را به بیننده القا می کند.
پکیج آتش
پکیج آتش
پکیج های آتش GSO مناسب برای استفاده در فضاهای مدرن و کلاسیک می باشد که روشنایی و رقص شعله های آتش به همراه گرمای ملایم تولید شده از آن در فضاهای با دمای پایین علاوه بر زیبایی گرما و لذت خاصی را به بیننده می دهد.
آبراهه و جوی
آبراهه و جوی
این آبراهه ها علاوه بر زیبایی، فضای مدرنی را در فضاهای بسته و فضاهای باز تلفیقی از مدرن و کلاسیک با توجه به وجود فضای سبز طبیعی ایجاد می کند.
برکه و حوضچه
برکه و حوضچه
اگر شما رویای داشتن یک برکه کوچک و حوضچه زیبا اما بدون نیاز به مواد و مصالح بنائی و اجرای آسان و بی دردسر توسط نفرات نه چندان ماهر و بیشتر از همه اطمینان کامل از عایق بودن آن و با طول عمر بالا و اجرای سریع در کوتاه ترین زمان را در سر دارید می توانید از حوضچه های آماده، استفاده کنید.
نازل پرده آب استخری
نازل پرده آب استخری
نازل آبشار استخری به شکل نازل ایستاده خمیده ای است که بر لبه استخر یا حوض های آبنما نصب می شود این نازل می تواند آب را به صورت یک ورقه نازک در آورده و پرده ای شفاف از آب را به وجود آورد و جلوه ای مانند یک آبشار را نمایان کند
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی در واقع خروجی ای شبیه به ریزش قطرات باران به شکل پرده دارد. در این آبنما قطرات آب در یک یا دو ردیف با خروجی 4 میلیمتری به صورت مساوی در همه نازلها به سمت پایین هدایت می شوند.
نازل شوتر
نازل شوتر
این نازل آب را به صورت یک ورقه نازک و پرده ای شفاف به جلو پرتاب می کند که این پرتاب جلوه ای خاص از نزول آب را با زاویه و منحنی شکل به وجود می آورد.
متعلقات باغ، برکه و آبشار
متعلقات باغ، برکه و آبشار
جهت ایجاد و راه اندازی فضاهای آبی شامل آبشار و برکه و استخر های آب به غیر از پمپ و نازل و چراغ نیاز به تجهیزات دیگر برای بهره برداری بهتر و تکمیل آبنما می باشد.
پمپ های آبنمای باغ، برکه و آبشار
پمپ های آبنمای باغ، برکه و آبشار
پمپ های آبشار و برکه برای گردش آب و پمپاژ آن در نازل های آبشار، در برکه ها و سیستم فیلتراسیون کاربرد دارد.
 
آبنمای شیشه ای
آبنمای شیشه ای
آبنمای شیشه ای امروزه در بیشتر فضاها به سبب حرکت ملایم و پیوسته آب بر روی شیشه و رویت از دو سو و هماهنگی آن با دکوراسیون های مدرن و کلاسیک در بیشتر مکان های مسکونی و یا تجاری نسبت به فضای ساختمان طراحی و ایجاد می گردند.
آبنمای آریا وال
آبنمای آریا وال
آبنمای آریا وال دارای سطح دیوار شیبدار پوشیده شده از سنگ مصنوعی است که با ریزش آب در ارتفاعات بالا به روی دیوار شکل خروجی کاملا کف آلود و منحصر بفردی را به واسطه فرم روی تایل ها بر روی سطح دیوار ایجاد می نماید
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی
آبنمای ریزشی در واقع خروجی ای شبیه به ریزش قطرات باران به شکل پرده دارد که بیشتر در داخل و بیرون ساختمان و استخرهای شنا جهت ایجاد جلوه ای از ریزش آب، استفاده می شود.
آبنمای نواری
آبنمای نواری
آبنمای نواری (String) نوعی طرح جالب در صنعت آبنمای دکوراتیو برای داخل و حتی خارج از ساختمان می باشد. آب توسط نازل های نواری بر روی نوارهای باریک و شفاف که از بالا به سمت پایین آویزان و کشیده شده، تراوش می کند و قطرات ریز آب با یک سرعت منظم و زیبا به سمت پایین بدون ایجاد صدا و یا لرزش حرکت می کند.
آبنمای حبابی
آبنمای حبابی
آبنمای حبابی نمای زیبایی از حرکت هارمونیک حباب های هوا را در داخل آب درون محفظه شیشه ای که از پایین به سمت بالا حرکت میکند را به نمایش می گذارد.
آبنمای هارمونیک
آبنمای هارمونیک
این آبنما یکی از طرح های جالب در ایجاد پرده آبی لوکس مناسب در فضاهای داخلی و بیرونی ساختمان می باشد. آب توسط نازل ها، بر روی سطح مشی از جنس استیل که به صورت عمودی و از بالا به سمت پایین کشیده شده تراوش و شکلی از موج های آبی به صورت هارمونیک و زیبا ایجاد می کند
استند آبنما
استند آبنما
آبنماهای استند ایستاده به صورت پکیج هایی آماده و مستقل با قابلیت نصب روی زمین و کنار دیوار با سایزهای مشخص با قابلیت نصب آسان به صورت ایستاده ارائه می گردد. از مشخصه های منحصر به فرد این آبنماهای بسیار زیبا، قابلیت جابه جایی و نصب آسان در مکان های مختلف خانه یا محل کار می باشد
نازل آبشار دکوراتیو
نازل آبشار دکوراتیو
نازل های آبشار تداعی کننده صدا و حرکت آب در آبشارها و چشمه ها هستند که نوع ریزش هر کدام بسته به سلیقه و فضای مورد نظر قابل انتخاب می باشند.
متعلقات آبنمای دکوری و ساختمان
متعلقات آبنمای دکوری و ساختمان
جهت ایجاد و راه اندازی آبنماهای دکوری داخل ساختمان علاوه بر آبنماهای مربوطه نیاز به یکسری تجهیزات جانبی و گاهی ادوات تکمیل کننده می باشد.
 

 

درباره ما:

شرکت مهندسی GSO ( جي اس او ) پيشرو در طراحي، ساخت و توليد محصولات و تجهيزات آبنما، فعاليت خود را از سال 1384 به صورت تخصصي در اين زمينه  آغاز نموده است. اين شرکت با 15 سال تجربه و استفاده از دانش مهندسي همگام با تکنولوژي روز و با به کار گیری ماشين آلات پيشرفته محصولاتي با کيفيت بالا مطابق با استانداردهاي بين المللي و بازارهای جهاني طبق نیاز مشتریان ارائه می نماید.